Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

KENAN DOĞULU’NUN KLİBİNDEN BEREN SAAT ÇIKTI!

Popçu Kenan Doğulu’nun yeni şarkısı ‘Vay Be’nin klibinde oyuncu eşi Beren Saat’in oynadığı ortaya çıktı.

Ünlü oyuncu Beren Saat ile yakışıklı popçu Kenan Doğulu’nun boşanacağı iddiaları gündeme gelmiş ve ünlü çift bu iddialar hakkında bir açıklama yapmamıştı.

Habertürk yazarı Esin Övet, Kenan Doğulu’nun yeni klibinde eşi Beren Saat’in rol almasını, kaleme aldı. İşte Esin Övet’in “Boşanacaklar derken klipten Beren çıktı” başlıklı yazısı..

“Soho House’un 31 numaralı odasında minik bir gurup Kenan Doğulu’nun “Vay Be” albümünü dinlemek için toplandık. Kenan Doğulu şarkıları demek birçok kişi gibi benim için de çok ama çok önemli. Heyecanlıyım çünkü Kenan’ın uzun süren sessizliği bu şarkılarla bozulacak. Hem de Kenan’ı uzun süredir görmüyorum.Kavuşma anımız, uzun uzun sarılma faslı derken 7 şarkıdan oluşan “Vay Be”yi dinlemeye koyuluyoruz. Hop oturuyorum hop kalkıyorum. 7’de 7’lik bir albüm. Boş yok.Yarın detayları okuyacaksınız.Ama öncesinde şu çok merak edilen bir detayı vereyim.Ki zaten bu haberi çok merak ediyorsunuz çünkü ben sosyal medyada Kenan Doğulu ile fotoğraf paylaştığım anda mesaj kutuma “Ne oldu boşanacaklar mı? Sorar mısın?” gibi bir sürü mesaj geldi.O yüzden öncesinde bu haberi vereyim sizin de içiniz rahat etsin benim de.Hani, boşanacaklar mı? Boşandılar mı? Boşanıyorlar mı? derken Kenan Doğulu’nun albümü “Vay Be”nin çıkış şarkısı “Issız Ada”nın klibinden Beren Saat çıktı. Evet yanlış okumadınız.Önceki gün klibi izledik. Sizler 13 Temmuz’da izleyeceksiniz. Ve dikkatli izlerseniz Beren Saat’i de göreceksiniz.Dominik’te Ömer Faruk Sorak’ın çektiği klipte Beren Saat’te rol alıyor. Ama dediğim gibi çok dikkatli izlemeniz lazım.Öyle gözünüze gözünüze sokulmuyor.Hatta Kenan ile Beren hiç yan yana bile gelmiyor.Hatta Kenan hiç kimse ile yan yana gelmiyor.Uzun süredir izlediğim en yaratıcı klip.Unutmayın şarkılar ve tüm detaylar yarın köşede olacak. Tek tek anlatacağım. Ki zaten bu yaz elinizden bırakamayacaksınız şarkıları”