Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

KATILDIKLARI AÇILIŞ İKİ OYUNCUYU BARIŞTIRDI!

KATILDIKLARI AÇILIŞ İKİ OYUNCUYU BARIŞTIRDI!

Burcu Yüce ve Gözde Mukavelat barıştı

18 Mart Cuma Akşamı’ndan itibaren kapılarını müşterilerine açan ve Arnavutköy’e yeni bir soluk getiren Kontess isimli mekanın açılışı, renkli görüntülere sahne olurken, gecede bir de barışma sürprizi yaşandı!..

Eski futbolcu Tuncay Şanlı ve komedyen Ceyhun Yılmaz’ın yanı sıra, genç ve güzel oyuncu Hande Özdemir açılışta hazır bulunurken, mekanın açılış gecesine bir dönem Küçük Gelin isimli dizide birlikte rol alan iki güzel oyuncu Burcu Yüce ve Gözde Mukavelat da, ayrı ayrı katıldı!..

Birlikte aynı dizide rol aldıkları dönemde çok yakın iki arkadaş olan Burcu Yüce ve Gözde Mukavelat’ın, daha sonra aralarının bozulduğu ve yaklaşık bir yıldır birbirleriyle konuşmadıkları öğrenildi, ta ki o açılış gecesine kadar!..

Aynı mekanın açılışında pişti olan iki dargın oyuncu, aradaki kırgınlığı bir kenara bırakıp, sarılıp öpüştüler ve barıştılar.

Genç oyuncu Hande Özdemir’i de yanlarına alan ve barışmaları şerefine basına birlikte poz veren Burcu Yüce ve Gözde Mukavelat, bir de ortak proje teklifi aldılar. Geceye katılan bir yapımcı, üç genç ve güzel oyuncuya birlikte yer alacakları bir sinema filmi teklifinde bulundu. Adını şimdilik açıklamak istemeyen yapımcı, ‘bu sürprizin nasıl bir proje olduğunu yakında görürsünüz’ demekle yetindi.