a
HomeUncategorizedİREM DERİCİ VE RIZA ESENDEMİR NEDEN BOŞANDI?

İREM DERİCİ VE RIZA ESENDEMİR NEDEN BOŞANDI?

İREM DERİCİ VE RIZA ESENDEMİR NEDEN BOŞANDI?

İrem Derici ile Rıza Esendemir önceki gün tek celsede boşandığı ortaya çıktı.

Peki ünlü çift neden boşandı?

2014 yılında evlenen İrem Derici ile Rıza Esendemir'in arası geçtiğimiz aylarda bozulmuş ve çift karşılıklı olarak sosyal medya hesaplarından birbirlerinin fotoğraflarını sildikten sonra takibi bırakmıştı.

O dönem çiftin boşanacağı yönünde iddialar ortaya atılsa da ikili ilişkilerini düzeltmeyi başardı. İlk albümünü çıkaran İrem Derici'nin Dantel şarkısına eşi Rıza Esendemir yönetmenliğinde bir klip çekildi ve klip piyasa sürüldü.

Çift evliliklerini düzeltmek aralarındaki sorunları hallettmek için birlikte Amerika'ya tatile gitti. Tatilden birbirinden eğlenceli fotoğraflar paylaşan İrem Derici ile Rıza Esendemir barıştıklarını ve aralarında hiç bir problem kalmadığını cümle aleme duyurdu.

Amerika dönüşü röportaj veren İrem Derici ilişkileri ile ilgili şunları söyledi:

"Ay oldu bitti valla, her çift arasında olur. Hiçbir evlilik, ilişki kusursuz değil. Daha iyi işte kavgalarla diri tutuyoruz aşkımızı. Bizim sıkıntımız karakterlerimizin tıpatıp aynı olması. Ben Koç, Rıza Boğa. Baksana sıkıntıya… İki inatçı, huysuz, ben daha doğrusunu bilirimci tip aynı evi paylaşınca ev mahşer yeri oluyor. Aşık olmasak birbirimize hiç çekilmeyiz yani.."

Ancak barış havası çok sürmedi. Krizi bir türlü aşamayan çift, dün tek celsede evliliklerini bitirdi. Derici ve Esendemir, mahkeme çıkışı görüntülenmemek için davayı İstanbul dışına taşıdı.

Anlaşmalı olarak boşanan ve birbirlerinden maddi-manevi hiçbir talepte bulunmayan çift, dün Gebze’de görülen duruşmayla iki yıllık evliliklerini noktaladı. 

Çiftin boşanma davası İrem Derici'nin doğum gününe denk geldi. Boşandıktan sonra Rıza Esendemir, eski eşi İrem Derici'nin fotoğrafını paylaşıp 'İyi ki doğdun güzelliğim. Umarım yeni yaşında her şey gönlünce olur' mesajını yazdı. Çiftin bu paylaşımı 'boşansalarda beraberler' yorumlarına neden oldu. Gecce