Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

İLKER KALELİ'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI!

İLKER KALELİ'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI!

İLKER KALELİ'DEN AYRILIK AÇIKLAMASI!

İlker Kaleli, önceki gün yeni reklam yüzü olduğu kot markasının basın toplantısına katıldı. Oyuncu toplantıda, Kanal D’nin sevilen dizisi “Poyraz Karayel”de başrolü paylaştığı sevgilisi Burçin Terzioğlu’yla yollarının ayrıldığı iddiasına da yanıt verdi.

Ünlü bir kot markasının yeni reklam yüzü İlker Kaleli, önceki gün kampanyanın tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına katıldı. Toplantıda ilk olarak Kaleli’nin gerçek yaşamından esinlenilerek hazırlanan ve firmanın yeni seri ürünlerinin tanıtıldığı reklam filmi gösterildi.

Filmdeki hikayenin aslını habercilerle paylaşan Kaleli, oyuncu olmadan önce garsonluk yaptığını söyledi: “Bu reklam, benim oyunculuk sürecimin başlangıcını konu alıyor, yani yüzde 98 gerçek. Ben İstanbul’da bir kafe barda garsonluk yaparken oyuncu olmaya karar verdim.

Oyunculuk alanında çok iyi eğitim veren bir İngiliz okulundan davet aldım, hiç düşünmeden kalkıp İngiltere’ye gittim. Ama orada çok zor bir dönem yaşadım. Oyunlarda giydiğimiz kostümleri, hayır kurumlarının sokaklarda açtığı ücretsiz kıyafet tezgahlarından temin ettim. O tezgahlardan aldığım kıyafetleri tamir edip kostüm yapıyordum.”

BURÇİN’LE AYNI EVDE KALMIYORDUK 

Kaleli, toplantıda kot markasıyla yaptığı işbirliğinin yanı sıra özel hayatıyla ilgili sorularla da karşılaştı. Ünlü oyuncu, Kanal D’nin sevilen dizisi “Poyraz Karayel”de başrolü paylaştığı sevgilisi Burçin Terzioğlu’ndan ayrıldığı iddiasıyla ilgili şöyle dedi:

“Burçin’le çok güzel bir birlikteliğimiz var, yazıldığı gibi bir ayrılık olayı yaşanmadı. Evleri ayırdılar diye haber yapıldı ama biz zaten aynı evde kalmıyorduk ki... Evlilik de ayrılık da gündemimizde değil. Böyle çok mutluyuz.”