Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

HYPNOS HALL’DA EĞLENCE DEVAM EDİYOR!

Kasım ayında açılan İstanbul’un en büyük gece kulübü Hypnos Hall, iyi müzik ve eğlencenin en yeni adresi…

Her hafta dünyaca ünlü Dj’leri ağırlayan Hypnos’da 8 Aralık Cuma gecesi Anna, Alican ve Ali Efe Dinç, 9 Aralık Cumartesi ise Bird of Mind, iORIE ve Cüneyt Öztürk setin başında olacak. Muhteşem ışık ve ses sistemiyle yaklaşık 3 bin kişiyi ağırlayan Hypnos’da, her hafta gerçekleşen festival tadındaki eğlenceyi kaçırmayın.

İyi müzik ve eğlencenin İstanbul’daki yeni mabedi Hypnos Hall’da eğlence devam ediyor. Her hafta dünyaca ünlü Dj’leri ağırlayan Hypnos’da 8 Aralık Cuma gecesi Anna, Alican ve Ali Efe Dinç müzik severlerle buluşuyor. 9 Aralık Cumartesi gecesi ise eğlence adası Mykonos’un en ünlüsü Scorpios’un çok sevilen Dj’lerinden Bird of Mind’dan önce iORIE ve Cüneyt Öztürk setin başına geçerek geceyi ateşleyecek.

Bitmeyen enerji

Ayazağa’da ormanlık alan içinde açılan Hypnos, muhteşem ses ve ışık sistemiyle Çarşamba, Cuma ve Cumartesi geceleri açık. Yaklaşık 3 bin kişilik mekan her hafta house, techno, dub, disco ve groove tarzlarında dünyanın en iyi Dj’lerine ev sahipliği yapıyor. Uraz Tekgöz imzalı mimarisi ve çok özel teknik donanımıyla fark yaratan Hypnos’un müzik direktörlüğünü Ali Efe Dinç üstleniyor. İsviçreli yatırım şirketi “Swiss Entertainment Group”un, Ufuk Gündoğdu ile hayata geçirdiği Hypnos Hall’da Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri eğlence gece 11:00’da başlıyor sabahın erken saatlerine kadar sürüyor. Mekan, diğer günlerde de özel etkinliklere ve kutlamalara ev sahipliği yapıyor.