Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

HAZAL KAYA’DAN BEREN SAAT İDDİALARINI YALANLAYAN BEĞENİ!

Oyuncu Hazal Kaya, 6 Şubat’ta 5 yıldır birlikte olduğu yönetmen ve oyuncu Ali Atay ile evlendi. Ünlü çiftin düğününe ünlü dostları akın etti. Kaya’nın bir zamanlar rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisinden çok sayıda oyuncu arkadaşı düğünde yanında bulunurken Beren Saat’in geceye katılmaması dikkat çekmişti. Beren Saat’in düğüne davetli olmadığı için gecede bulunmadığı iddia edilmişti. İkili, konuyla ilgili açıklama yapmazken Hazal Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı bir beğeni ile iddiaları yalanladı.

Kaya’nın bir zamanlar rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisinden çok sayıda oyuncu arkadaşı düğünde yanında bulunurken Beren Saat’in geceye katılmaması dikkat çekmişti.Beren Saat’in düğüne davetli olmadığı için gecede bulunmadığı iddia edilmişti. Saat ve Hazal Kaya’nın birbirlerine karşı hep mesafeli oldukları öğrenilmişti. Dizi bittikten sonra hiç görüşmedikleri öğrenillen meslektaşlardan Beren Saat’in de Amerika’da eşi Kenan Doğulu ile nikah masasına otururken Hazal Kaya’yı nikah törenine davet etmediği ortaya çıkmıştı.

İDDİALARI YALANLAYAN DETAY

İkili, konuyla ilgili açıklama yapmazken Hazal Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı bir beğeni ile iddiaları yalanladı. Kaya, bir takipçisinin şu yorumunu beğenerek dedikodulara son noktayı koydu:

“Beren Saat, Hazal Kaya’nın düğününe davet edilmedi. Zaten dizi esnasında da hiç yakın değillermiş. Emin miyiz bu bilgiden? Yoksa Beren Saat ya da Hazal Kaya, çıkar cevap verir de gündemi coştururuz diye mi gazlıyorsunuz acaba? Hayır, yemez bu insanlar bu tip kıtırları, söylemiş olayım…”