a
HomeGece hayatiHADİSE ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ!

HADİSE ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ!

HADİSE ELEŞTİRİLERE CEVAP VERDİ!

Hadise önceki akşam Ulus’taki Sunset adlı mekandaydı.

Şükran adlı arkadaşının doğum gününü kutlayan şarkıcının keyfi yerindeydi. Çıkışta basın mensuplarına “Polemiklerden kaçıyorum” diyerek kahkaha atan şarkıcı basın mensuplarına çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gazetecileri görünce, menajeri Haluk Şentürk’ün arkasına saklanan Hadise, ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu.

‘O Ses Türkiye’ çekimlerinden yemeğe geldiğini söyleyen Hadise, “O Ses Türkiye çekimlerinden geliyoruz. Şükran hanımın doğum günü o bizim için çok değerli yemeğimizi yedik pastamızı üfledik” dedi. Instagram’da 10 milyon takipçiye ulaşan güzel şarkıcı takipçi satın aldığı iddialarına, “Ben hiç hayatımda takipçi almadım. Nasıl sahte takipçi satın alınır bilmiyorum. Hiç yapmadım, Allah şahidim. Bazı insanları hiç fotoğraf yüklememesine rağmen 1000 kişi takip edebiliyor. Bunlara sahte diyebilirsiniz. Ben kendimi biliyorum. Ben sahte takipçi almadım. İçim çok rahat” şeklinde konuştu.

Şarkıcı Demet Akalın’ın geçtiğimiz günlerde Hadise’nin 10 milyon takipçiye ulaşması hakkında “Kocası da yok, milyoncukları da yazık” açıklamasını soran muhabirlere şarkıcı, “Başka soru!” diyerek Demet Akalın’ın kendisi hakkındaki söylediği yorumları cevapsız bıraktı. Hadise’nin Demet Akalın hakkında, “İyi ama onun kocası da yok. Geçen yıl boşanmamış mıydı?” dediği iddialarına şarkıcı, “Ben öyle konuşmadım. Öyle bir yorum yapsaydım, karşınızda da öyle bir yorum yapardım. O yüzden de kendimizi mecbur hissettik o açıklamayı yapmaya” diyerek Demet Akalın hakkında konuşmadığını belirtti.

Harbiye Açıkhava konseri ve 10 milyon takipçiye ulaşmasının eleştirilmesi hakkında Hadise “Valla arkadaşlar bir Harbiye konseri yaptık tüm yaz konuşuldu. Maşallah bana ve ekibime… Demek ki öyle bir iz bırakmışız ki birileri dayanamamış, birileri kızmış çekememiş bilemiyorum yapacak bir şey yok. 1 gece ile bunu başardıysak 1-2 seneye daha çok konuşuluruz” dedi.

Sosyal medya hesabından Kıbrıs sahnesi sonrası bir şarkıda mayolu dans ettiği görüntüleri paylaşması çocuklara kötü örnek olduğu gerekçesiyle eleştirilen Hadise, “Bu dansın neresi insanları kötü etkiler? O kadar dizi var ekranlarda… Tecavüz ve şiddet sahneleri var. Kadınlar öldürülüyor dizide… Bunlara hiçbir şey demiyorsunuz. Ben 1 dakikalık çok güzel konser yapmışım sonra sevdiğim bir şarkıyla dans etmişim bu mu kötü örnek?” sözleriyle kendisini savundu.

Annesi Gülnihal Açıkgöz’ün geçen sene intihara kalkışmasından sonra kardeşleri Hülya ve Derya ile araları açılan şarkıcı daha sonra kardeşleri ile barışmıştı. Modacı kardeşi Derya’nın masraflarını karşılamayı bırakıp annesi Gülnihal Açıkgöz’ün yanına Belçika’ya gönderdiği ve sosyal medya hesabından takipten çıkardığı haberlerine Hadise, “Arkadaşlar ailem ile ilgili geçen sene konuşmayacağımı söylemiştim. Ailem benim ailemdir bu kadar basit” diyerek Vip arabasına geçerek evinin yolunu tuttu.

SnobMagazin