Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

GÜNAY MUSAYEVA GAZETECİLERE YALVARDI

GÜNAY MUSAYEVA GAZETECİLERE YALVARDI

GÜNAY MUSAYEVA GAZETECİLERE YALVARDI

Özlem Yıldız'ın 'Onu adam edeceğim' dediği 13 yaş küçük sevgilisi Öncü Sönmez, onu terk edip Günay Musayeva ile aşka yelken açtı.

Ünlü sunucu, kendisinden 13 yaş küçük olan Öncü Sönmez ile geçen sene aşk yaşamaya başladı. Genç işadamı, gece kulübünde Özlem Yıldız'ın iki eski aşkıyla pişti olunca, “Ben mutaassıp bir aileye mensup bir işadamıyım. Son günlerde arzu etmediğim şekilde magazin basınına haber oldum. Basına yansıtıldığı biçimde çarpık ve değersiz ilişkilerim olmadı ve olamaz...” şeklinde basın açıklaması yaparak ilişkisini bitirmişti. Ardından barışan çift mutluluk pozları verirken Özlem Yıldız “Çocukça bir açıklama yaptı ama ben onu adam edeceğim” demişti. Belli ki bu hedefinde başarılı olamadı. Çünkü Öncü Sönmez onun istediği gibi bir sevgili olmadı ve ilişkiyi bitirdi.

GAZETECİLERE YALVARDI

Üstelik bitirir bitirmez de Günay Musayeva ile aşka yelken açtı. Çift, önceki gün İstinyepark'taydı. Gazetecileri görünce Musayeva taksi ile kaçtı. Çift yarım saat sonra Nişantaşı'nda buluştukları an yakalandı. Musayeva panik halde Öncü Sönmez'in arabasına bindi. İkili çaresizce gözden uzaklaşırken Azeri manken gazetecileri arayarak görüntülerin yayınlanmaması için dil döktüğü iddia edildi.
 

Diğer resimleri

GÜNAY MUSAYEVA GAZETECİLERE YALVARDI