Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

GÜLBEN ERGEN'DEN CEHENNEMLİ PAYLAŞIM

GÜLBEN ERGEN'DEN CEHENNEMLİ PAYLAŞIM

GÜLBEN ERGEN'DEN CEHENNEMLİ PAYLAŞIM

Gülben Ergen, çocuklarıyla birlikte Amerika’da tatilde, ama aklı burada... Şarkıcı Ebu Davud’un şu sözünü hatırlattı: “Kişi başkası hakkında iftira ederse, iftiraya uğrayan kişi onu affedinceye kadar Allah, Cehennemde yakar.”

Milliyet'ten Ali Eyüboğlu'nun köşesinde yer verdiği olay Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasındaki krizi tam anlamıyla özetliyor... İşte Ali Eyüboğlu'nun yazısındaki o bölüm...

Erhan Çelik’le evliliklerini bitirme kararının ardından üç oğluyla Amerika’ya giden Gülben Ergen, 18 Kasım’dan bu yana hiçbir özlü söz paylaşmamıştı sosyal medya hesabında...

Gülben Ergen, sürpriz boşanma kararının ardında “Vezir Parmağı” etkisi arayanlara 24 Kasım’da şu yanıtı vermişti:

“...İçini zehir kaplamış, yalandan, iftiradan bıkmayan herkesin söylemleri ve senaryoları boş. Hayatımda hiç kimse yok üç oğlumdan başka!

...Hayal ürünü tahminlerle haber yapan herkesi kınıyor, ayıplıyorum ve böyle hassas bir zamanda kendilerini belli eden herkesi saygıya davet ediyorum... Saygıya..”

Gülben, buna rağmen dedikoduları engelleyemeyince bu kez Ebu Davud’a sığındı. Şarkıcı, kendisine iftira atanlara sosyal medya hesabından Ebu Davud’un şu sözünü hatırlattı:

“Kişi başkası hakkında iftira ederse, iftiraya uğrayan kişi onu affedinceye kadar Allah, Cehennemde yakar.”