Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

GİZEMLİ PRENS TÜRK ÇIKTI!

GİZEMLİ PRENS TÜRK ÇIKTI!

GİZEMLİ PRENS TÜRK ÇIKTI!

Kendall Jenner'a doğumgünü partisinde Rolls-Royce hediye eden kişi, Dubai'de yaşayan Türk iş adamı Saygın Yalçın çıktı.

Kim Kardashian’ın üvey kardeşi Kendall Jenner’a doğumgününde Rolls-Royce hediye eden kişinin kim olduğu sorusu sosyal medyayı en çok meşgul eden konulardan biri oldu. Dubai merkezli bir şirketin sahibi olduğu iddia edilen kişinin zengin bir Arap şeyhi ya da prensi olduğu iddia edilmişti. Ancak Dünya Gazetesi’nden Kerim Ülker, bugün yayımlanan köşesinde o kişinin Dubai’de yaşayan Türk iş adamı olduğunu yazdı. Dubai merkezli SellAnyCar.com’un da sahibi olan Yalçın’ın instagram sayfasında da Jenner ile beraber görüntüleri göze çarptı. İşte Ülker’in ilgili yazısı:

 

 

Başta ABD olmak üzere birçok Batılı medya kuruluşu, Kim Kardashian'ın üvey kardeşi Kendall Jenner'a hediye edilen lüks otomobili araştırıyor. 3 Kasım'da 21'inci yaşına giren Jenner'a doğum günü hediyesi olarak Rolls-Royce hediye edildi. Batı medyası yüzbinlerce dolarlık bu hediyenin adresini Körfez'de aradı. Gazeteler lüks arabanın bir Arap Şeyhi veya Prensi tarafından hediye edildiğini yazdı önce...

ARAP DÜNYASININ EN BÜYÜK E-TİCARET SİTESİNİN ORTAĞI
Ancak gerçek, geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Adres Dubai'ydi ancak, ‘Gizemli Prens' bir şeyh veya kraliyet ailesinin genç bir üyesi değildi. Prens, Türk bir işadamıydı… Dubai'de yaşayan Türk işadamı Saygın Yalçın. Almanya'da doğan Türk işadamı Saygın Yalçın, Ortadoğu'nun ilk ve en büyük özel alışveriş kulübü Sukar.com'un kurucusu. 2 bin 500'den fazla çalışanıyla Arap dünyasının en büyük e-ticaret şirketi Jabbar Internet & Souq.com Group'un da ortağı olan Yalçın, Canadian University of Dubai'de girişimcilik üzerine okutmanlık yapıyor.

DEĞERİ 1 MİLYAR DOLAR
SellAnyCar.com'u 1 milyar dolarlık bir değere ulaştıran Yalçın, Ortadoğu'nun en büyük araba alım servislerinden birine sahip. Yalçın, Fortune tarafından hazırlanan 40 Yaş Altı Zenginler Listesi'nde de 33'üncü sırada yer alıyor.