Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ESRA EROL GELİN ADAYINI STÜDYODAN KOVDU!

ESRA EROL GELİN ADAYINI STÜDYODAN KOVDU!

ESRA EROL GELİN ADAYINI STÜDYODAN KOVDU!

Esra Erol'un izdivaç programına Zuhal Topal'ın programından gelen gelin adayı Seren yalanının ortaya çıkması sonucu stüdyodan gönderildi. Talip olduğu damat adayı da yalan söyleyen gelin adayını reddetti. Sunucu Esra Erol'da bunun üzerine Seren'i stüdyodan dışarıya aldı.

Geçtiğimiz günlerde izdivaç programları arasında centilmenlik anlaşması yapılmış, programlar birbirlerinden gelen gelin adaylarını almayacaklarına dair söz vermişti. Bu anlaşma devam etmesine karşın ATV'de yayınlanan "Esra Erol'da" programına, daha önce Zuhal Topal'ın programına çıkan gelin adaylarından Seren geldi.

"Başka bir programa çıktınız mı?" sorusuna olumsuz yanıt verdiği ortaya çıkan gelin adayı, talip olduğu damat adayıyla görüşmeye başladı. Arkadaşlarının geç de olsa bu durumu fark ettiğini belirten Esra Erol, gelin adayına uyarıda bulunurken, "Herkes kurallara uymak zorunda" dedi.

Damat adayı ise "Yalana hiçbir şekilde tahammülüm yok. Hayal kırıklığı yaşadım" diyerek, gelin adayının tanışma isteğini kabul etmedi. Programdan gönderilen gelin adayı, gözyaşları içinde stüdyoyu terk etti.

 

ayakli_gazete_2016_anketleri