Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

ERKAN PETEKKAYA’DAN ‘ALKOL’ AÇIKLAMASI

Oyuncu Erkan Petekkaya, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Magazin Noteri’ programında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Erkan Petekkaya, duayen gazeteci Ali Eyüboğlu’nun “Alkol meselesi sana yapıştı kaldı. Sanki 7/24 alkollü dolaşan bir imajın var” sorusuna cevap verdi.48 yaşındaki oyuncu, “Ne zaman beni kullanmak isteseler oraya bağladılar. ben de ellerine malzeme verdim. 500-600 bölüm dizi çekmişim. Evimde 3 tane ödül dolabı var. Onları kim aldı?” dedi.

Petekkaya, “Benim haftada 1-2 gün eğlence şansım var. kendime vakit ayırabilme, arkadaşlarımla çıkıp gezebilme şansım var. Ben de o gün dışarıdayım. 52 haftada 52 kere yapıyorum. İnsanlar her gün yapıyor, ama kimsenin haberi yok” ifadelerini kullandı.

Son olarak Deniz Çakır’la birlikte başrolünde yer aldığı ‘Vurgun’ dizisinde rol alan ünlü oyuncu, “Benim evimde içki yok, olmaz yani, evime koymuyorum. Neyse, ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” şeklinde konuştu.

“MAGAZİN KISMINI YÖNETEMEDİM”
Uçakta bir yolcuyla arasında yaşanan tartışma hakkında da konuşan Petekkaya, “Yıllardır işin magazin tarafını yönetemedim. Belki de hayatımda hiç basın danışmanım, menajerimin olmamasından kaynaklandı. Uçakta yaşanan olay, her ünlü ismin başına geliyor. Televizyonların ihbar hatları çıktıktan sonra bizi tufaya düşürmek isteyenler ortaya çıkmaya başladı” dedi.