Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

EMRAH KARADUMAN’I BIÇAKLAYAN SALDIRGAN OLAY ANINI ANLATTI!

Eskişehir’de 2 gün önce Dj ve besteci Emrah Karaduman ve şoförü Volkan Karaca’yı bıçakla yaralayan şüpheli Enis Duman, sosyal medya hesabında, gerçekleştirdiği saldırıyla ilgili üzgün olduğunu belirterek, olay anını anlattı.

Bir gece kulübünde sahne almak için Eskişehir’e gelen Emrah Karaduman, otel girişinde şüpheli Enis Duman tarafından bıçaklı saldırıya uğramıştı. Duman, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkış yasağıyla önceki gün serbest bırakıldı.

“GURUR DUYMADIM”

Bıçaklı saldırgan, serbest bırakıldığı günün akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle arkadaşlardan binlerce defa özür diliyorum gerek plotonik aşk olsun, gerek tesadüf, gerek kasıt olsun anladım ki dünyadaki hiçbir şey insanların canını yakmaya değmez. Mahkemenin kararı ile serbestim, ama tekrar bozulabilir diye düşünüyorum. Bunu söylemeseydim çok daha üzülecektim masum kalmayı ve öyle ölmeyi tercih ederim. Bununla asla zerre kadar gurur duymadım ve duymayacağım.”

“GÖRÜNCE İYİ BİR İNSAN OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM”

Ünlü Dj ve besteci Emrah Karaduman ve şoförü Volkan Karaca’yı bıçakla yaralayan Duman, o geceyi şöyle anlattı:
“O öfkeyle gittim ama görünce iyi bir insan olduğunu düşündüm vazgeçecektim belki ama korumasının tutarsız davranışı beni o anda etkiledi. Orada kalamazdım galiba, belki onlarda istemeyecekti diye düşünüyorum istesinler ya da istemesinler beni dost olarak görmelerini isterdim her ne kadar olmasa da bundan sonra hiçbir şey yazmayacağım uzun bir süre.”

ESKİŞEHİR (İHA)