Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

DERYA ŞENSOY GELİN OLDU

DERYA ŞENSOY GELİN OLDU

DERYA ŞENSOY GELİN OLDU

“Çakallarla Dans 3”te oynadığı Mihriban karakteriyle büyük beğeni toplayan Derya Şensoy, 25 Kasım’da vizyona girecek olan serinin sonuncusunda yine sürpriz bir şekilde izleyenlerin karşısına çıkacak...

Murat Akkoyunlu’nun canlandırdığı Del Piero Hikmet karakteri ile evliliğin eşiğinden dönen Mihriban (Derya Şensoy), “Çakallarla Dans 4”te gelin oldu… Merakla beklenen serinin 4. Sünde gelinlik giyen Derya Şensoy, “Çakallarla Dans” benim için çok özel. Yönetmenimiz Murat Şeker ve inanılmaz eğlenceli kadrosuyla yeniden bir arada olmak beni çok mutlu etti. Gelin oldum ama nasıl? İşte burası seyirci için sürpriz olsun” dedi. 
Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği ‘‘Çakallarla Dans 4’’ sinema filmi 25 Kasım’da seyircisiyle buluşuyor.

ÇAKALLARLA DANS 4 FİLMİ KONUSU:
Muhasebeci Servet (İlker Ayrık), Kayınço Gökhan (Şevket Çoruh), Köfte Necmi (Timur Acar) ve Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu)…
Kahramanlarımız hayat tarafından fakirlikle terbiye edilirken, maddi imkansızlıklardan dolayı aynı evde yaşamaya başlamıştır.
Günün birinde Berber Hüseyin abi, elinde bir ’’Harita’’ ile çıkagelir. Almanya ’daki dayıoğlu ölmüş, vasiyet olarak da bu haritayı bırakmıştır. Bunun bir gömü haritası olduğuna kanaat getiren kahramanlarımız, yakaladıkları bu umut ışığının peşinden Edirne’ye doğru yola çıkarlar.
Gerçekten gömü var mıdır?
Fakirlikten kurtulup zengin olacaklar mıdır?
Çakallık yapmadan para kazanmak mümkün müdür?
Ve olaylar gelişir... 

ayakli_gazete_2016_anketleri