Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

DEMET ÖZDEMİR’İN YENİ AŞKI KİM?

Futbolcu Oğuzhan Özyakup ile 1 yıllık birlikteliğini noktalayan Demet Özdemir’in adı aşk iddialarına karıştı.

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup ile 1 yıllık ilişkilerini geçtiğimiz Aralık ayında noktalayan Demet Özdemir’in adı yeni aşk iddialarına karıştı. Son dönemin popüler oyuncusu Demet Özdemir’in arkadaşlarına şarkıcı Edis Görgülü’yü beğendiğini söylediği iddia ediliyor.

Popçuyu sahne aldığı mekanlarda en önden izleyen Demet Özdemir’in 27 yaşındaki Edis’le tanışmak için uğraştığı da konuşulanlar arasında… Görgülü’yü instagram’da takip eden Özdemir’in bu çabası ise “Demet, bu gidişle aşkı topçudan sonra popçuda bulacak” yorumlarını beraberinde getirdi.

Son dönemin en popüler isimlerinden Demet Özdemir, iddiaya göre dostlarına Edis’e olan beğenisini sık sık dile getiriyor. Instagram hesabında 4 milyon takipçisi olan güzel oyuncu Demet Özdemir, şarkıcı Edis Görgülü’yü takip ediyor. Fakat genç kızların hayranı olduğu Edis Görgülü, Demet Özdemir’i takip etmiyor. Edis Görgülü’nün geçtiğimiz günlerde adı Yılmaz Erdoğan’ın eski eşi Sanem Oktar ile evliliğinden olan kızı Berfin Erdoğan ile aşk söylentileri çıkmıştı. Edis Görgülü bu iddiaları yalanlayıp dost olduklarını belirtmişti. Edis Görgülü’nün Instagram hesabında Berfin Erdoğan ile fotoğrafları bulunuyor. (Gecce)