HomeTv dünyasi‘ÇUKUR’DA HALUK BİLGİNER SÜRPRİZİ

‘ÇUKUR’DA HALUK BİLGİNER SÜRPRİZİ

‘ÇUKUR’DA HALUK BİLGİNER SÜRPRİZİ

Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Çukur’ dizisinin son bölümünde, geçtiğimiz hafta Emmy ödülü kazanan Haluk Bilginer unutulmadı.

Haluk Bilginer, 47’inci Uluslararası Emmy Ödülleri’nde, Onur Saylak’ın yönettiği ‘Şahsiyet’ dizisindeki ‘Agah Beoğlu’ rolü ile ‘En İyi Erkek Oyuncu’ seçilmişti.Sevilen dizi ‘Çukur’un 2 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde, usta sanatçının büyük başarısına yer verildi.Bir evin duvarındaki “Tebrikler Haluk Bilginer, o benim için ‘Şahsiyet’ meselesi” yazısı dikkatlerden kaçmadı.Kaçırılan aile üyelerini kurtarmak isteyen ‘Cumali Koçovalı’ karakteri, kardeşi ‘Yamaç’a, “O benim için bir şahsiyet meselesi” şeklinde seslenerek, Emmy ödülüyle Türkiye’yi gururlandıran Haluk Bilginer’e gönderme yaptı.

65 yaşındaki oyuncu, Emmy ödülünü aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “Kendimden çok Türkiye’ye bu ödül gittiği için çok mutluyum. Çok severek, beğenerek yaptığımız bir işin başkaları tarafından da uluslararası platformda takdir edilmesive ödülle taçlandırılması çok mutlu edici bir şey” demişti.