Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ÇOCUKLAR DUYMASIN BU HABERLE SARSILDI!

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan ekranın sevilen dizisi Çocuklar Duymasın bu haberle sarsıldı. Haluk ve Meltem’in evlatlık kızları Zeynep ortadan kayboldu!

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve bu sezon sonu akıbeti merak edilen Çocuklar Duymasın bu haberle sarsıldı. Haluk ve Meltem’in evlatlık kızları Zeynep ortadan kayboldu? Zeynep’in kaybolmasında o ismin parmağo varsa diziye geri dönüyor olabilir. Peki Çocuklar Duymasın’da neler oluyor?

Çok değil kısa bir süre önce Haluk ve Meltem bir çocuk evlatlık edinmek istemişti, karşılarına ise hayli çekingen bir kız çocuğu olan Zeynep çıkmıştı. Özellikle Haluk ve Meltem’in son zamanlarda Zeynep ile araları hayli kaynamaya başlamıştı.

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre; Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde bir süre önce ortadan kaybolan Tutku’nun yeniden diziye katılması ihtimali gündemde.

Utku’nun psikopat halleri, izleyenlerin eleştirisine uğrayınca geldiği gibi aniden diziden gitmişti. Haluk ve Meltem’in evlatlık almaya karar vermesinden sonra diziye yeni dahil olan Zeynep’in ortadan kaybolmasıyla ihtimaller Tutku üzerinde yoğunlaştı. En azından sosyal medyada diziyi izleyenlerin tahminleri bu yönde.