Her Cumartesi Pazar Saat 19:15`de Star TV`de!
06/02/2014 12:40

NİL KARAİBRAHİMGİL'DEN ÖZEL ŞARKI!

Farah Zeynep Abdullah ve Engin Akyürek’in Başrollerini paylaştığı, Kerem Deren’in yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı "Bi Küçük Eylül Meselesi" filmi vizyona girmek için gün sayıyor. Ay Yapım'ın bünyesinde yapımı gerçekleştirilen filmin 14 Şubat Sevgililer Günü’nde vizyona gireceği açıklanmıştı.

KANATLARIM VAR RUHUMDA

Şimdiye kadar yayınlanan fragmanlarıyla ilgi toplayan film, hikayesi ve sinema diliyle olduğu kadar, söz ve müziği Nil Karaibrahimgil’e ait olan 'Kanatlarım Var Ruhumda' şarkısı ile de çok konuşulacak.

Yönetmen Kerem Deren’le bir araya geldikten sonra filmin hikayesini ve Eylül karakterini her ayrıntısıyla analiz eden Nil Karaibrahimgil yeni şarkısı için "Bi Küçük Eylül Meselesi’ni daha ismini ilk duyduğumda sevdim. Filmdeki kızın şarkısını bulmak için çok uğraştım. Uzun zamandır bir şarkıyla bu kadar baş başa kalmamıştım. Sonunda 'Kanatlarım Var Ruhumda' çıktı.

Düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı, akustik gitarları benim çaldığım, çok naif bir şarkı oldu. "Bi Küçük Eylül Meselesi" de, şarkısı da doğru zamanda doğru yerlere gidecek ve iyi gelecek, öyle hissediyorum" sözleri ile film hakkında açıklamada bulundu.

array(4) {
 ["galleryData"]=>
 object(stdClass)#35 (3) {
  ["content_id"]=>
  string(4) "9356"
  ["section_id"]=>
  string(2) "11"
  ["default_image_url"]=>
  string(109) "http://www.ayakligazete.com/application/admin/assets/media/jqueryFileUploader/server/php/files/NIL-KARAIB.jpg"
 }
 ["galleryLang"]=>
 NULL
 ["galleryItems"]=>
 array(1) {
  [1]=>
  array(0) {
  }
 }
 ["childModules"]=>
 array(1) {
  [7]=>
  object(stdClass)#40 (2) {
   ["template"]=>
   string(34) "../modules/module_social_share.tpl"
   ["contents"]=>
   NULL
  }
 }
}
 
 
   

  Yapacağınız yorumlardan Ayakligazete.com sorumlu değildir.

Yorumlar
 
5. TV YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ ANKETLERİ YAYINDA

5. TV YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ ANKETLERİ YAYINDA Ayakligazete.com’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve kazananlara muhteşem bir geceyle ödüllerin takdim edildiği, 5. TV YILDIZLARI ÖDÜL TÖRENİ anketleri için beklenen gün geldi.

06/01/2015

BEYONCE'NİN KIZI KİME HAYRAN ÇIKTI?

BEYONCE'NİN KIZI KİME HAYRAN ÇIKTI? Beyonce'nin fotoğraf çekiminde kızı Blue Ivy'nin elindeki telefonda Rihanna dinlediği görüldü.

06/02/2014

OCAK AYINDA EN ÇOK HANGİ ÜNLÜ KONUŞULDU?

OCAK AYINDA EN ÇOK HANGİ ÜNLÜ KONUŞULDU? Medya Takip Merkezi (MTM), magazin dünyasının Ocak ayında medyada en fazla yer alan ünlülerini araştırdı. Gazete, dergi, TV kanalları ve internet siteleri üzerinden hazırlanan rapora göre Nejat İşler, geçirdiği hastalık nedeniyle, en fazla haber olan isim oldu. Acun Ilıcalı ve Ebru Gündeş, en çok konuşulan ünlüler listesinde Nejat İşler’i takip ettiler. İşte Ocak ayının en fazla konuşulan ünlüleri…

06/02/2014

LEYLA İLE MECNUN FİLM OLUYOR!

LEYLA İLE MECNUN FİLM OLUYOR! Yapımcılar gişenin kokusunu aldı. ‘İşler Güçler’ ekibinin yer aldığı ‘Düğün Dernek’, 6.5 milyon kişi tarafından seyredilince ‘Leyla ile Mecnun’ atağa geçti. Ekrana veda eden dizinin filmi çekilecek.

06/02/2014

BURCU ESMERSOY İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA!

BURCU ESMERSOY İLE İLGİLİ ŞOK İDDİA! İlk evliliğinde tazminat krizi yaşayan Sami Kiresepi'nin babası, oğlunun Burcu Esmersoy ile evlenmesine sıcak bakmadı.

06/02/2014

ANA HABER BÜLTENLERİ ARASINDAKİ REKABETTE SON DURUM NE?

ANA HABER BÜLTENLERİ ARASINDAKİ REKABETTE SON DURUM NE? AYAKLI GAZETE EDİTÖRÜ GÖRKEM EREN'İN REYTİNG ANALİZİ...

06/02/2014


No Muffin For You
Fotoğraf Dünyası