Her Cumartesi Pazar Saat 19:15`de Star TV`de!
26/11/2013 11:40

DEMET AKALIN'IN YILBAŞINDA ALACAĞI ÜCRET DUDAK UÇUKLATTI!

Yaklaşan yeni yılla birlikte ünlü isimlerin nerede sahne alacağı da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Sanatçılar ekstra ücretlerine 31 Aralık gecesinde 2 kat zam yaparken; mekanlar da normal günlere oranlara fiyatlarını en az 3 kat artırıyor. Bu durum da vatandaşı; yılbaşında evinde oturmaya mahkum ederken bu gelenek 2014'ü karşılayacağımız akşam da bozulmayacağa benziyor. 

1 SAAT İÇİN SERVET ÖEDEYECEKLER

İlk belirlenen yılbaşı konserlerinde Demet Akalın; bilet fiyatlarıyla kırılması güç bir rekoru elinde bulunduruyor. 31 Aralık akşamı İstanbul Cevahir Otel'de sahne alacak olan ünlü popçuyu locada dinlemenin bedeli; tam 6 bin 200 lira olarak belirlendi. Sadece çerez, meyve ve yerli içkinin sunulacağı locayı 6 kişi kapatan vatandaş; 1 saatlik Akalın konseri için kişi başı bin lira ödeyecek! 

YÜZDE 50 ZAM YAPTILAR!

 Yılbaşında İstanbul Hilton'da sahne alacak olan Gülşen'i yine sadece çerez ve içkinin servis edileceği 8 kişilik locada dinlemenin bedeli ise 3 bin 675 lira yani kişi başı 460 lira olarak belirlendi. Geçtiğimiz sene Gülşen'i aynı şartlarda yılbaşında dinlemenin bedeli ise 250 liraydı. Akalın'ın sahne alacağı Cevahir Otel'de geçen yılbaşında en pahalı locada oturmanın kişi başı oturma bedeli ise 500 liraydı! 
KİŞİ BAŞI 350 LİRA!Yılbaşında Ortaköy Princess Otel'de sahne alacak olan Ozan Doğulu, Erdem Kınay ile Merve Özbey'i; 8 kişilik locada dinlemek isteyenler de kişi başı 350 lirayı gözden çıkarmak zorunda kalacak!

REKOR DEMET'TE

Şu anda belirlenen yılbaşı konserleri arasında en pahalı bilet fiyatı, hamile olarak sahneye çıkacak olan Akalın'da bulunuyor. 

array(4) {
 ["galleryData"]=>
 object(stdClass)#35 (3) {
  ["content_id"]=>
  string(4) "7479"
  ["section_id"]=>
  string(2) "11"
  ["default_image_url"]=>
  string(119) "http://www.ayakligazete.com/application/admin/assets/media/jqueryFileUploader/server/php/files/tt-%285%29%20%281%29.jpg"
 }
 ["galleryLang"]=>
 NULL
 ["galleryItems"]=>
 array(1) {
  [1]=>
  array(0) {
  }
 }
 ["childModules"]=>
 array(1) {
  [7]=>
  object(stdClass)#40 (2) {
   ["template"]=>
   string(34) "../modules/module_social_share.tpl"
   ["contents"]=>
   NULL
  }
 }
}
 
 
   

  Yapacağınız yorumlardan Ayakligazete.com sorumlu değildir.

Yorumlar
 
HANGİ DÜNYA STARI SEVGİLİSİNE ADA SATIN ALDI?

HANGİ DÜNYA STARI SEVGİLİSİNE ADA SATIN ALDI? Dünyanın en gözde çifti yine çok konuşulacak.

26/11/2013

MURAT ÜNALMIŞ ESKİ EŞİ BİRCE ATALAY'A NE MESAJ VERDİ?

MURAT ÜNALMIŞ ESKİ EŞİ BİRCE ATALAY'A NE MESAJ VERDİ? Murat Ünalmış, verdiği bir röportajda boşandığı eşi Birce Akalay'a mesaj gönderdi.

26/11/2013

BARIŞ MANÇO HEYKELİ İÇİN MODEL OLDU!

BARIŞ MANÇO HEYKELİ İÇİN MODEL OLDU! Babası Barış Manço'nun heykeli için modellik yapan Doğukan Manço, "Babamla proporsiyonlarımız ve ellerimiz aynı" dedi.

26/11/2013

VAHİDE PERÇİN'DEN VEFALI HAREKET!

VAHİDE PERÇİN'DEN VEFALI HAREKET! Ünlü oyuncu Vahide Perçin, kanser tedavisi gören eski eşi Altan Gördüm'e destek olmak için yanına yerleşti... Çift, kızlarıyla birlikte aynı evde yaşayacak.

26/11/2013

BU HABER BOMBA ETKİSİ YARATTI

BU HABER BOMBA ETKİSİ YARATTI Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in tasarımcı eşi Asena Erkin ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in bebek odasında görüntüledi. Berkay'ın ilk tepkisi "Sil o fotoğrafı!" oldu!

26/11/2013

HANGİ ÜNLÜ ŞARKICI ŞANSSIZLIKTAN DERT YANDI?

HANGİ ÜNLÜ ŞARKICI ŞANSSIZLIKTAN DERT YANDI? Haluk Levent, dünyanın en şanssız rock sanatçısı olduğunu ifade ederek, 'Diğer sanatçı arkadaşlarıma hep kızlar sarılıyor, bana nedense erkekler sarılıyor' dedi.

25/11/2013


No Muffin For You
Fotoğraf Dünyası