Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ÇAĞLA ŞİKEL'DEN SÜRPRİZ AÇIKLAMA

ÇAĞLA ŞİKEL'DEN SÜRPRİZ AÇIKLAMA

ÇAĞLA ŞİKEL'DEN SÜRPRİZ AÇIKLAMA

Önceki gün yakın arkadaşı Alişan'la bir etkinliğe katılan Çağla Şıkel oyunculuğa yeşil ışık yaktı.

Ünlü Sunucu Çağla Şıkel önceki gün sevilen şarkıcı Alişan ile Axis İstanbul’da düzenlenen bir etkinliğe katıldı. 1 Saatlik etkinlik izdiham sebebiyle 2 saate yakın sürdü. Sevenleri ile tek tek ilgilenen ünlü ikili basın mensuplarının sorularını yanıtladılar.

En son Alişan’ın klibinde yer alan Şıkel, ‘Alişan benim dostum bütçe almadan tabi ki klibinde oynadım. Biz bir aile gibiyiz aramızda para pul konuşmayız.’ dedi. Klipde ayrılan iki sevgiliyi canlandıran güzel model oyunculuğu ile alakalı, Alişan'a eşlik ettiğim klibe gelen yorumlardan oldukça memnunum, çok güzel yorumlar alıyorum.

"Dizi ve sinema teklifleri alıyorum" Dizi sinema filmi teklifleri sürekli olarak alıyorum. Bana uyacağını düşündüğüm bir proje olursa içinde olmak tabi ki isterim ama şuan için heyecanımı arttıracak bir proje yok.Olursa zaten seve seve paylaşıyor olurum’ dedi.

Modelliğe devam Modellik ile alakalı soruları da yanıtlayan Güzel sunucu, eskisi kadar defileler yoğun olarak Türkiye’de yapılmıyor maalesef sevdiğim güvendiğim tasarımcıların kıyafetleriyle yürümeyi tercih ediyorum.

Birçok modacı arkadaşımın defilesinde yer aldım almaya da devam edeceğim.Çünkü ben her şeyden önce yürümeyi gerçekten seven işini iyi yapmaya çalışan bir modelim dedi.

Diğer resimleri

ÇAĞLA ŞİKEL'DEN SÜRPRİZ AÇIKLAMA