Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ÇAĞATAY ULUSOY'DAN MİLLİ SPORCUYA DESTEK

ÇAĞATAY ULUSOY'DAN MİLLİ SPORCUYA DESTEK

ÇAĞATAY ULUSOY'DAN MİLLİ SPORCUYA DESTEK

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Rio 2016 Olimpiyatları'nda teniste ülkemizi temsil edecek ilk sporcu olan Çağla Büyükakçay'a başarılar diledi.

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'dan örnek davranış! 

Ulusoy, sosyal medyadan yayınladığı mesajla Brezilya'daki Rio 2016'da Türkiye'yi teniste temsil edecek ilk sporcumuz Çağla Büyükakçay'a başarılar diledi. Gençlik ve Spor Bakanlığı sayesinde başarılı tenisçimizle bir araya gelen Ulusoy, "İlkleri başaran, yapılamaz deneni yapan insanlara her zaman saygı duyarım" dedi.

İşte o açıklama;

İlkleri başaran, yapılamaz deneni yapan insanlara her zaman saygı duyarım. Rio 2016 Olimpiyatlarında teniste ülkemizi temsil edecek ilk sporcu olan Çağla ile tanışmak isteme sebebim de buydu aslında. Gençlik ve Spor Bakanlığı sayesinde de geçen hafta Çağla ile tanışma ve sohbet etme fırsatı buldum. Çağla tenis için yaşayan, bizim izlerken bile yorulacağımız antrenmanları rutin olarak yapan ve sağlam adımlarla zafere yürüyen gerçek bir sporcu. Çağla’nın pozitif enerjisi sayesinde kortta onu görünce hemen raketi alıp karşısına geçtim. İlk dersi orada ayaküstü yaptık, Rio dönüşü devam edeceğiz artık :) Çağla’nın yarınki ilk maçında yine heyecan ve büyük bir gururla ekran başında olacağım. Bu gururu bize yaşattığın için teşekkürler @caglabuyukakcay! Biz bütün Türkiye tek yürek seninle olacağız, başarılar!

ayakli_gazete_2016_anketleri