Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ÇAĞATAY ULUSOY ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU

ÇAĞATAY ULUSOY ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU

ÇAĞATAY ULUSOY ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi ‘İçerde’nin yıldızı Çağatay Ulusoy, önceki akşam Kuruçeşme’de görüntülendi. Ulusoy, “Kamera arkasına biraz merakım var, bir şeyler karalıyorum” diyerek senaryo yazdığını açıkladı. ‘İçerde’ dizisiyle çok konuşulan yakışıklı aktör Çağatay Ulusoy, önceki akşam Kuruçeşme’de arkadaşlarıyla bir araya geldi.

İki saatlik keyifli yemeğin ardından mekândan çıkan Ulusoy, çıkışta gazetecilerin röportaj isteğini kırmayarak soruları yanıtladı. “Çok çalıştığımız için fazla çıkamıyorum, bu yüzden sizlerle karşılaşamıyoruz” diyen oyuncu, ‘İçerde’ hakkında “Dizimiz gayet iyi gidiyor, gelen tepkilerden çok memnunuz. İyi bir ekip ile çalışıyoruz, zaten kamera arkası uzun yıllardır birlikte olduğu için et ve tırnak gibiler. Herkes kimden ne istediğini iyi biliyor, seri bir şekilde çekimleri yapıyoruz” dedi. 

Arsenal’de forma giyen Mesut Özil, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ‘İçerde’yi izlediği bir anı paylaşmıştı. Bu paylaşımdan haberdar olduğunu belirten Ulusoy, “Kendisine teşekkürlerimizi sunuyorum, bugün sette bunu konuştuk. Ona da başarılar diliyoruz, o bizim gururumuz” dedi. 

DÖVÜŞ EĞİTİMİ ALDIM

Dizinin aksiyon sahnelerindeki başarısıyla da adından söz ettiren Ulusoy, “Yurtdışında silah kullanma ve dövüş sanatları ile alakalı eğitim aldım, ön hazırlığım oldu. İlk kez böyle bir karakteri canlandırdığım için hâlâ çalışmalara devam ediyorum” dedi. Senaryo yazmaya başladığını belirten oyuncu, “Kamera arkasına biraz merakım var, uygun zamanlarda bir şeyler karalıyorum. Her şey kısmet” dedi.

‘ŞARKI SÖYLEMEYİ SEVİYORUM ’

‘İçerde’ dizisinde ‘Ela Gözlüm’ türküsünü seslendirdiği sahne çok beğenilen oyuncu, “Senaryoda yeri varsa şarkı söylemeyi seviyorum” dedi. Evde yalnız olduğu zamanlarda da şarkı söylediğini dile getiren Ulusoy “Ne hisettirdiği önemli. Ben şarkı söylerken kendimi iyi hissediyorum” şeklinde konuştu. 

‘TEK DÜŞÜNCEM İŞİMİ İYİ YAPMAK’

Aşk hayatında uzun süredir sessiz olan Çağatay Ulusoy, hayatında kimsenin olmadığını belirtirken, “Şu an iş olduğu için yoğunluktan bir şey düşünmüyorum. Tek düşündüğüm işimi iyi yapabilmek. Elimden geldiği kadar odak noktamı işimde tutmaya çalışıyorum. Aşk için zaman söylenmez tabi şu an gördüğünüz gibi kendi halimdeyim” dedi.Habertürk