Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ÇAĞATAY ULUSOY EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

ÇAĞATAY ULUSOY EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

ÇAĞATAY ULUSOY EKRANLARA DÖNMEYE HAZIRLANIYOR

Uzun bir aranın ardından yeniden ekran dönmeye hazırlanan Çağatay Ulusoy'un yeni dizisiyle ilgili son detaylar belli oldu.

Geçtiğimiz yıl final yapan "Medcezir" dizisinin ardından "Delibal" filmiyle sinemasevelerin karlşısına çıkan Ulusoy, ekranlara yeniden dönmeye hazırlanıyor.

Bir sezondur ekranlardan uzak kalarak sevenlerine kendini özleten yakışıklı oyuncu Ay Yapım imzalı bir dizide rol alacak. Dizinin Ocak ayında değil, Eylül ayında başlayacağını açıkladı.

Dizide canladıracağı karakter için Amerika’da silah eğitimi aldığını söyleyen oyuncu, dizinin polisiye tarzda olacağını ve işin içinde yine aşkın olacağını söyledi. Bu dizide farklı bir karakterle seyircileri şaşırtacağını söyleyen Çağatay Ulusoy, senaryonun hala yazım aşamasında olduğunu belirtti.

Köstebek filminde uyarlanacak dizide geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde senarist değişikliği gidildi. İlk olarak Elif Usman Ergüden ile anlaşan yapımcı, senaristin hikayesini beğenmeyince Ertan Kurtulan ile anlaşma imzaladı. Projenin adı ve kanalı hakkındaki belirsizlik devam ediyor.

ayakli_gazete_2016_anketleri