Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

BÜLENT ERSOY: EĞER ÇOCUK DOĞURABİLSEYDİM...

BÜLENT ERSOY: EĞER ÇOCUK DOĞURABİLSEYDİM...

BÜLENT ERSOY: EĞER ÇOCUK DOĞURABİLSEYDİM...

Edirne'de dün gece sahne alan Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy, geceyi kentte geçirdikten sonra meşhur tava ciğerini yemek için gittiği restoranda çocuk hasretini dile getirdi.

Türk Sanat Müziği'nin güçlü sesi Bülent Ersoy, dün gece Gloria Park'da sahne aldı. Gece 02.00'ye kadar süren programının ardından Edirne'de kalan Ersoy, kentin meşhur tava ciğerini yemek için bir restorana gitti. Siyah kıyafetleri ve şapkasıyla dikkat çeken Ersoy'a restoranda bulunan müşterilerde yoğun ilgi gösterdi. Yanına gelen kız çocuklarıyla yakından ilgilenen Bülent Ersoy, kendisini görüntüleyen gazetecilere dönerek, "Eğer doğurabilseydim, beceremiyorum da, olsaydı, kız çocuğum olsun isterdim" diyerek çocuk hasretini dile getirdi.

CİĞERE BAYILDI
Restoranda bir süre çocukları severek sohbet eden Bülent Ersoy, 7 yıl önce Popstar yarışmasında yediği kentin meşhur tava ciğerini unutamadığını söyledi. Dünyayı gezdiğini ve yediği yemeklerden tava ciğeri tadını alamadığını kaydeden Ersoy, "Bu yediğim ciğere bayıldım. Fevkaledenin fevkinde" şeklinde konuştu. Böbrek rahatsızlığı nedeniyle tuzlu olup olmadığını soran Ersoy, yemeğin ardından kenti gezerek ayrıldı.