Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

“BU YAYGARA 1 TL İÇİN Mİ?”

Eski futbolcu Serhat Akın, sosyal medya hesabı üzerinden Hadise’yle beraber çekildiği bir fotoğrafı paylaştı ve takipçilerine ‘Haksız mıyım?’ diye sordu. Hadise’nin Serhat Akın’a 1 TL’lik dava açtığını öğrenen şarkıcı Hatice, ‘1 lira için mi çıkardın, ben sana 5 lira vereyim de sus’ dedi.

Hadise’nin Serhat Akın’a 1 TL’lik dava açtığını öğrenen şarkıcı Hatice, ‘1 lira için mi çıkardın, ben sana 5 lira vereyim de sus’ dedi.Serhat Akın, “Yıllar önce tanıştığımızda çirkindi” deyip “Adamlıktan uzaksın” yanıtı alınca özür dilediği Hadise ile olan fotoğrafını paylaştı.

“SONRADAN AÇILDI, ARAP ATI GİBİ”

Bu polemik mahkemede biter! Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Serhat Akın, Twitch platformunda, Belçika’da oynadığı dönem tanıştığı Hadise için, “O zaman küt saçlıydı ve çirkindi. Beğenmemiştim. Sonradan açıldı. Arap atı gibi…” demişti.

HT Magazin’den Arif Hür’ün haberine göre, ünlü popçu bu sözlere sosyal medyadan, “Uzaktan adamsın ama adamlıktan uzaksın” paylaşımıyla tepki göstermişti.

“DEĞİŞİMİ İZAH ETMEYE ÇALIŞTIM”

Hadise’nin çıkışı üzerine Akın, resmi hesabından yaptığı açıklamada, “Hadise Hanım’ın yaşadığı fiziksel değişimi izah etmeye çalıştım, sözlerim yanlış anlaşıldı. İstemeden de olsa kırdıysam özür dilerim” diyerek geri adım atmıştı.

Olay tam durulmuşken Akın, Hadise ile ilk tanıştıkları günün fotoğrafını paylaşarak takipçilerine “Haksız mıyım?” diye sordu.SERHAT AKIN SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN TAKİPÇİLERİNE SORDU:

Serhat Akın, “Futbol hayatı bitmiş magazinle gündeme gelmek istiyor”, “Serhat Akın sanırsın Brad Pitt” yorumları üzerine paylaşımı sildi.Öte yandan Cadde’den Sercan Kısmet’in haberine göre, Hadise, eski futbolcu Serhat Akın’a kadınlara örnek olsun diye eski futbolcuya, 1 TL’lik maddi ve manevi tazminat davası açtı.

Öte yandan, şarkıcı Hadise ve eski futbolcu Serhat Akın arasındaki polemiğe ünlü isimler de dahil olmaya başladı. Instagram’da Hadise’nin kadınlara örnek olsun diyerek eski Serhat Akın’a 1 TL’lik dava açtığı yönündeki haberlerini okuyan şarkıcı Hatice, konuya tepkisiz kalamadı.

“1 LİRA İÇİN Mİ?”

Hatice haber karşısında şu yorumu yaptı:

“Bu bana eski Türk filminden bir repliği hatırlattı. Rahmetli Kemal Sunal’ın ‘Garip’ adlı filminden minik bir kız şöyle söylüyordu; ‘mahkemede bu kadar yargarayı 1 lira için mi çıkardın, ben 5 lira vereyim de sus.’ O hesap…”