HomeTv dünyasiBİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNE SÜRPRİZ TRANSFER!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNE SÜRPRİZ TRANSFER!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNE SÜRPRİZ TRANSFER!

Eylül ayında yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisine iki yeni oyuncu transfer oldu. Perşembe akşamları Atv ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Murat Ünalmış, Vahide Perçin, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık’ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi geçtiğimiz sezon büyük beğeni toplamıştı.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni sezona sürprizlerle çıkmaya hazırlanıyor. Çekimlerine ağustos ayında başlaması planlanan Bir Zamanlar Çukurova eylül ayında yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkacak. Dizinin önümüzdeki sezonu için iki yeni oyuncu kadroya dahil edildi.

Geçtiğimiz günlerde diziye Nazan Kesal’ın katılacağı haberi heyecan yaratmıştı. tv100’ün haberine göre kadroya Furkan Palalı da dahil oldu. Palalı’nın hangi rolde oynayacağı şimdiden merak konusu oldu.

Furkan Palalı en son Star TV’de geçtiğimiz yaz başlayan ve aralık ayında final yapan Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aslı Bekiroğlu ile başrolleri paylaşıyordu.

Nazan Kesal’ın canlandıracağı Sevda Çağlayan karakteriyle ilgili detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Sevda karakteri, dizinin diğer kadın karakterleri gibi hayatın karşısındaki gücü ile dikkat çekecek. Güzelliği ve zarafetiyle İstanbul’da bir yıldız olarak yaşamış bir kadın Sevda Çağlayan. Çukurova’ya onu da kaderi, kalbini açtığı yoldan savurmuş. Karakter, geçmişten gelen yaşam hikayesi ve döneminin şıklığı ile iddialı olmasını sağlayan gardırobuyla da göz kamaştıracak.