Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

BEŞİNCİ YILA MUHTEŞEM KUTLAMA

BEŞİNCİ YILA MUHTEŞEM KUTLAMA

BEŞİNCİ YILA MUHTEŞEM KUTLAMA

Demet Akalın ve Okan Kurt, tanışmalarının 5’inci yılını dostlarıyla birlikte Etiler’deki My Cabaret’de kutladı.

2012 yılında evlenen Demet Akalın ve Okan Kurt, tanışmalarının 5’inci yıldönümü şerefine parti verdi. Geceye Hakan Altun, Berkay, Seren Serengil, Fatih Ürek, Merve Özbey ve Erdem Kınay da katıldı.

HİRA’YA DEDESİ HESAP AÇTI
Demet Akalın ve Okan Kurt da çıkışta soruları yanıtladı. Akalın, “Benim için sürpriz bir parti oldu. Benim kocam şaşırtmayı çok sever” dedi.

Şarkıcı, internet fenomeni Kerimcan Durmaz’a hediye ettiği yüzük hakkındaki sorulara “Ben o çocuğu çok seviyorum, kalbi çok temiz. Sevdiklerime hediye almayı seviyorum” yanıtını verdi. 

Akalın, Gülşen’in doğacak çocuğu için banka hesabı açıp 1 milyon lira yatırdığı haberlerini hatırlatıp “Siz de kızınız Hira için hesap açtınız mı?” diye soran muhabirlere şöyle karşılık verdi: “Ben açmadım ama dedesi açmış. Her doğum gününde de yüklü miktarda meblağ yatırıyormuş.”

KAYNANAM OLMASIN
Gecenin sonunda mekandan ilk ayrılan Seren Serengil oldu. Serengil, “Sizin yıldönümünüzü ne zaman kutlayacağız?” sorusuna “Kutlayamıyoruz, çünkü hayatım yalnız geçiyor. Son ilişkim 3 yıl sürdü ama nihayete erdiremeden bitti. Yeni ilişkilerimde kriterlerimi çoğalttım. Mümkünse annesi olmasın. Son ilişkimde 3 yıl boyunca annesi de bizimle tatile geldi, inanın bıktım. Mümkünse kaynanam olmasın” yanıtını verdi.