a
HomeMagazinBEREN YİNE KAFALARI KARIŞTIRDI: KIRILDIM, BAĞIŞLADIM…

BEREN YİNE KAFALARI KARIŞTIRDI: KIRILDIM, BAĞIŞLADIM…

BEREN YİNE KAFALARI KARIŞTIRDI: KIRILDIM, BAĞIŞLADIM…

Geçen seneki doğum günü paylaşımıyla evliliğindeki krizi ortaya çıkaran ve aylarca magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Beren Saat, bugün 36 yaşına bastı. Kural bozmayan Saat, bu sene de şaşırtan bir paylaşımda bulundu.

Beren Saat, rol aldığı Atiye dizisinde yer alan bir sahnedeki görüntüsünü Instagram hesabından paylaştı. Oyuncu, geçen bir yıl içinde yaşadıklarını İngilizce olarak şöyle özetledi:

“Ne yıl! Şimdiye kadarkilerin en zoru… Bir noktada karanlık bir meseleye dönüştüğü beklentisine girdiğinizde “süpernova”ya (büyük yıldızların şiddetle patlaması) yakınsınızdır ya da gündüz düşleri gören birisinizdir ve sizde bir sorun yoktur. Ben tam olarak ölmüş ve gömülmüş gibiydim, gerçekten bir mağaranın derinliklerine girdim. Bilincim şarkılar yaratmaya başlamıştı. Resim çizdim, boyadım, piyano “tıngırdattım”. Kırıldım, meditasyon yaptım, bağışladım ve çok çalıştım. Biraz kaba ama kırılgandım. Delilik diye bir şey olmadığını ama eğer anlamaya çalışırsanız başka alemler olduğunu kabul ettim. Hayatın katmanları şimdi daha anlamlı geliyor. Şimdi hazırım. Ne doğum günü!” yazdı.