Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

BANU ALKAN'DAN TRUMP İTİRAFI

BANU ALKAN'DAN TRUMP İTİRAFI

BANU ALKAN'DAN TRUMP İTİRAFI

'Duymayan Kalmasın' programına konuk olan 'Afrodit' lakaplı sinema oyuncusu Banu Alkan, Donald Trump'la ilgili bir anısını paylaştı. ABD'de başkanlık seçimlerini kazanan Donald Trump'la ilgili Miami'de 20 yıl önce yaşadığı ve unutamadığı bir anısını paylaşan Alkan, şu ifadelere yer verdi:

"Bir davet için Miami'deydim. Konakladığım otelin bahçesindeki çimenler de gerçekten çok güzel görünüyordu. Ancak bir gün bu çimenlerin üzerine çadırlar kurulduğunu gördüm. Buna çok sinirlendim ve bunun nedenini sordum; görevliler New York'dan bir iş adamı geleceğini söyledi ve hazırlıkların da onun adına yapıldığını belirttiler."

"TRUMP'A ÇİMENLERLE İLGİLİ ŞİKAYETİMİ SÖYLEDİM"
Geceye katıldığımda etkinliğin Donald Trump için yapıldığını gördüm, yanına gittim ve çimenlerle ilgili şikayetimi söyledim. 'Sizin yüzünüzden çimenler mahvoldu' dedim.

"TRUMP BENİ TEPEDEN TIRNAĞA SÜZDÜ"
Beni tepeden tırnağa süzdü ve 'Küçük Hanım o çimler blok bloktur ve bozulanları kaldırıp yerine yenilerini koyabilirsiniz, onlar hazır çim' şeklinde bir açıklaması oldu.

"Tabi yıllar önce o zaman hazır çimin ne olduğunu bilmiyoruz, ben de yetişmesi uzun zaman alacağı için adama kızmıştım."