HomeMagazinAYLA ÇELİK MEFTUN ETTİ

AYLA ÇELİK MEFTUN ETTİ

AYLA ÇELİK MEFTUN ETTİ

Açıldığı ilk günden bu yana ilgi odağı olmayı başaran Meftun İstanbul’da önceki gece Ayla Çelik fırtınası esti.

İstanbul’da gece sahneye çıkma kuralını Meftun İstanbul için bozan Ayla Çelik derin göğüs dekoltesi ile de göz doldurdu.

İşletmeciliğini Mehmet Davran’ın yaptığı Meftun İstanbul’da sahneye çıktığı için çok mutlu olduğunu söyleyen Ayla Çelik, “Bugün tüm güzel şarkıları söyleyeceğiz. Buradan keyifli ve mutlu ayrılacaksınız söz veriyorum” dedi.

Kendi sevilen şarkılarının yanısıra Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Yıldız Tilbe şarkılarına da yer verdi. 48 şarkı seslendiren Ayla Çelik “Benim adımı hatırlamayan çok kişi bana “Şarkı yazan kız diyor” dedi. Ünlü isimlerin “Hep güzel şarkıları kendine saklıyorsun diyorlar. Yalan ben paylaşımcı biriyim” diyerek Ebru Gündeş’e verdiği sevilen şarkısı “Aşık”ı seslendirdi. Ardından Aysel Gürel’in “Güllerim Soldu” şarkısını söyleyen Ayla Çelik, “Bu şarkıyı Aysel kızlarına yazmış. Şöyle derdi hep ‘Benim iki kızım benim güllerim soldu. Ben sürekli çalışmak zorundaydım ve sokağa çıkıyordum. Onlarda kaldırımlardaydılar hep. Onlar için yazdım bu şarkıyı’ derdi diyerek Aysel Gürel’i de andı.

Günler öncesinden rezervasyonların dolduğu Meftun İstanbul’u Ayla Çelik’i izlemeye gelenler arasında Aslı-Metin Şen, Engin-Selen Keçeli, Burak-Gülin Karabacak, Ayşe Engin, Kuşum Aydın gibi isimler vardı.