Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

ARDA TURAN’IN HİÇ KEYFİ YOK!

İspanya-Barcelona’da top koşturan Arda Turan 10 gün içinde ikinci kez İstanbul’da!

Arda Turan kardeşi Okan ve dostları ile Etiler’deki Saruhan Restaurant’ta yemek yedi. Sabaha karşı 03.30’da lokantadan çıkan Arda’nın yüzünden düşen bir parçaydı!

Takımı Barcelona ile yol ayrımına gelen, çapkınlık haberleriyle magazin basınında yer alan Arda Turan “Konuşacak birşeyim yok” dedi. Arda Turan geçen günlerde Karaköy’de görüntülenmiş ve “3 günlüğüne geldim. Ailemi görüp döneceğim” açıklamasında bulunmuştu.

Arda Turan: Şu ana kadar hiç terk edilmedim

Özlem Gürses Tatar, “Bazen Olmaz” adlı kitabında birçok ünlünün hayal kırıklıklarını, başarısızlıklarını derledi. Kitap için röportaj verenlerden biri de Arda Turan…

Özlem Gürses Tatar, “Bazen Olmaz” adlı kitabında birçok ünlünün hayal kırıklıklarını, başarısızlıklarını derledi. Kitap için röportaj verenlerden biri de Arda Turan…

Galatasaray’da ilk maçımı oynadım, Türk futbolunun duayenleri yazı yazdılar, dediler ki “Şımarır”. Sonra Galatasaray kaptanı oldum “Yapamaz, olmaz” dediler. Sonra Atletico Madrid’e gittim, “Avrupa’da oynayacak kapasitesi yok” dediler. Barcelona’ya geldim “Sponsor transferi oldu” hikayesini başlattılar. Hep diyecekler. Çünkü hayatta söyleyenlerle yapanlar arasında bir fark olmalı.

Hayatımda zarara uğradığım hiçbir ticari alışverişim olmadı. İki restoranım, bir kariyer danışmanlık şirketim var. Lidyana.com’da, internet yatırımıyla alakalı hissem var. İlişki konusunda ise başarısız bir erkeğim.

Sonları hep olumsuz. Ama şu ana kadar hiç terk edilmedim.

Baba olmayı çok isterim. Küçük bir Arda, yetenekli bir şey, inanılmaz olur…