Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

ARDA TURAN GÖNÜLLERİ FETHETTİ

ARDA TURAN GÖNÜLLERİ FETHETTİ

ARDA TURAN GÖNÜLLERİ FETHETTİ

İspanya’da Barcelona forması giyen milli oyuncu Arda Turan’ın dün ilginç bir misafiri vardı. Arda Turan, Interrail yapan bir üniversite öğrencisini Barcelona’daki evinde misafir etti.

Barcelona’da oynayan A Milli Futbol Takımı kaptanı Arda Turan, sahadaki başarısının yanı sıra doğal tavrı ve sıcakkanlılığı ile Avrupa’nın en sempatik futbolcularından biri. Milli yıldız, kendisinden yardım isteyen bir üniversite öğrencisine beklenmeyen bir jestte bulunarak içten tavrını yeniden gösterdi.

Interrail ile Avrupa’da bulunan ve Barcelona ziyareti sırasında Arda Turan’a ulaşarak kendisine kalacak yer konusunda yardımcı olmasını rica eden Büşra Yüksek isimli üniversite öğrencisi, milli yıldızın misafirperverliği ile büyük bir mutluluk yaşadı.

Büşra’yı kendi evinde misafir eden Arda Turan, üniversite öğrencisi misafiri ile geç saatlere kadar sohbet etti. Büşra Yüksek, bu anları Facebook hesbından fotoğraf ve video olarak paylaştı.

Genç üniversite öğrencisi, paylaştığı fotoğrafa yapılan bir yoruma verdiği yanıtta, Arda Turan’ın amcası ile annesinin yakın arkadaş olduğunu ve milli futbolcuya bu şekilde ulaşttığını ifade etti.

SPORCOPE

Diğer resimleri

ARDA TURAN GÖNÜLLERİ FETHETTİ