Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AMERİKA'YA TAŞINMA KARARI ALDI

AMERİKA'YA TAŞINMA KARARI ALDI

AMERİKA'YA TAŞINMA KARARI ALDI

Amerika’da yaşayan işadamı sevgilisi Buğra Toplusoy’un yanına dönme kararı alan oyuncu Ceyda Ateş, bu ay sonu rol aldığı diziden ayrılarak Miami’ye gidecek.

Uzun süredir birlikte olan işadamı Buğra Toplusoy ile oyuncu Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda Amerika’da beraber yaşama kararı almıştı.

Ancak oyuncu sevgilisi Ceyda Ateş, yaklaşık iki ay önce gelen dizi teklifi için kısa süreliğine İstanbul’a dönmüştü. Sevgilisi Buğra Toplusoy’un hasretine dayanamayan Ateş, dedikodulara göre dizideki rolünü tamamlayarak bu ay sonu Amerika’ya dönecekmiş. 

Hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak olan ünlü oyuncu, kariyerine Amerika’da devam etme kararı almış. Sevgilisi Buğra Toplusoy’un hasretine dayanamayan Ateş, dedikodulara göre dizideki rolünü tamamlayarak bu ay sonu Amerika’ya dönecekmiş. 

Kısa sürede yurtdışında iş hayatında başarı yakalayan Buğra Toplusoy da sevgilisini özlediği için Ceyda Ateş’in kariyerine yine ara vermesini anlayışla karşılamış. Bu arada Ceyda Ateş de Miami’de yarım kalan dil ve oyunculuk eğitimine devam edecekmiş.

ayakli_gazete_2016_anketleri