Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AL SHARQ İLE ORTADOĞU’NUN GİZEMİNİ KEŞFEDİN…

Ünlülerin favori mekanı!

Kozyatağı Hilton Otel’in içinde yer alan Al SharQ İstanbul lezzetli yemek, kaliteli servis ve iyi müziği tercih edenlerin yeni ‘buluşma noktası’ oldu. Yeme-içme dünyasında birbirinden farklı konseptlerin yaratıcısı Ergun Yıldız ile İlgi Gövsa ve Şefika Kaya birikimlerini şimdi de Al SharQ İstanbul için birleştirdi. Şık ama rahat bir atmosfer vaad eden mekan, misafirlerine kusursuz servis anlayışıyla bütünleşen bir lezzet deneyimi yaşatıyor.Mekanın müdavimleri arasında Saba Tümer, Ziynet Sali, Cenk Eren, Öykü Serter, Özlem Yıldız ve Deniz Seki yer alıyor.

Pancarlı humus büyülüyor

Ortadoğu ve Türk mutfağının sentezi olan Al SharQ Istanbul, envai çeşit mezesiyle damak tadınıza olduğu kadar çalınan müziklerle ruhunuza da hitap ediyor. Günlere ve saatlere göre değişiklik gösteren mekanın açık mutfağından taşan enerji tüm salona yayılıyor. Sofraya gelen her tabak lezzetleri kadar sunumuyla da büyülerken, menüsünde Fellah Köftesi, Lübnan Kısırı, Mouktara, Falafel ve Pancarlı humus gibi lezzetli mezeler de mevcut. Bağımlılık yapan tatlıları ise Karamelli Puding…

Özel nargile menüsüyle gecenizi renklendirin

Mekân restaurant ve teras gibi bölümlerden oluşuyor. Yemekler yenirken arka fonda size eşlik eden DJ performansı, gecenin ilerleyen saatlerinde yerini darbuka şovlara, dansözlere bırakıyor. Ortadoğu gecelerini tam anlamıyla yansıtan mekân kaliteden taviz vermeyen çizgisiyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.