Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

tolga tekin, ahu yağtu, aşk

AHU YAĞTU İLE TOLGA TEKİN AŞK MI YAŞIYOR?

AHU YAĞTU İLE TOLGA TEKİN AŞK MI YAŞIYOR?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'dan boşandıktan sonra oğulları Kemal için sık sık bir araya gelmeleri ikilinin yenide evleneceği iddialarına neden olmuştu. İddiaları kesin bir dille reddeden Ahu Yağtu'nun "Paramparça" dizisinden rol arkadaşı Tolga Tekin ile birlikte olduğu söylendi.

Yağtu'ya önceki gün davette magazin basını, Tolga Tekin'le hakkında çıkan aşk haberleri soruldu ve Yağtu bu soruları duyunca çok sinirlendi. Hakkında çıkan haberleri yalanlamayan eski mankenin, "Benim bu konularla ilgili ne zaman konuştuğumu gördünüz?" şeklinde cevap vermesi ise kafaları karıştırdı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde 'Paramparça' dizisinin setinde yakınlaştıkları ve bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Ahu Yağtu'yla Tolga Tekin önceki gün Karaköy'de bir mekanda eğlenmişlerdi. İkili, flaşlar patlayınca tedirgin olmuş, Tekin bunun üzerine yanındaki arkadaşından, Yağtu’yu da alarak taksiyle oradan ayrılmasını rica ettiği söylenmişti. Gecede Yağtu ve Tekin'e evli çift Sedef Avcı ile Kıvanç Kasabalı da eşlik etmişti.

Ahu Yağtu'nun eski eşi Cem Yılmaz'ın bu iddialara ne cevap vereceği ise şimdiden büyük merak konusu oldu.

Diğer resimleri

AHU YAĞTU İLE TOLGA TEKİN AŞK MI YAŞIYOR?