Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AFRA SARAÇOĞLU: BİZ SADECE ARKADAŞIZ!

Rol aldığı dizinin yardımcı yönetmeniyle yaşadığı olaylı aşkla adından söz ettiren Afra Saraçoğlu, “Arkadaşım” dediği genç bir erkekle eğlendi. Saraçoğlu, “Kendisi çok yakın arkadaşım. Biraz eğlendik. İçinden geldi, çiçek aldı” dedi.

Rol aldığı dizinin yardımcı yönetmeniyle yaşadığı olaylı aşkla adından söz ettiren Afra Saraçoğlu, “Arkadaşım” dediği genç bir erkekle eğlendi. Arkadaşı çıkışta güzel oyuncuya çiçek aldı.

AŞK PAHALIYA PATLAMIŞTI

Genç kuşak oyuncuların yıldızı parlayan isimlerinden Afra Saraçoğlu, başrolünde yer aldığı dizinin yardımcı yönetmeni Eray Altay’la yaşadığı olaylı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

HT Magazin’den Nuri Altuntaş’ın haberine göre, Altay’ın ekipten ayrılmasıyla sonuçlanan olay sonrası sessizliğe bürünen oyuncu, önceki gece bir erkek arkadaşıyla Harbiye’deki bir mekanda geç saatlere kadar eğlendi.Genç adam, çıkışta otomobillerine yürürken ünlü oyuncuya bir demet çiçek aldı.Bu sırada flaşların patlamasıyla ikilinin keyfi kaçtı.

Arkadaşı hızla otomobiline doğru yürürken Saraçoğlu, “Kendisi çok yakın arkadaşım. Biraz eğlendik. İçinden geldi, çiçek aldı” dedi.

Altay’la ilgili soruları yanıtsız bırakan oyuncu, arkadaşıyla birlikte gecenin karanlığında gözden kayboldu.