Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

AYAKLIGAZETE AYAKLIGAZETE

A’BEL İLK PROJESİ “ÇENGELKÖY EVLERİ”Nİ FERİYE PALAS’TA TANITTI!

A’bel İnşaat Anadolu Yakası’nın en güzel noktalarından birisi olan Çengelköy’de hayata geçirdiği yeni konut projesini Feriye Palace’da yaptığı lansman ile davetlilerin beğenisine sundu.

Emel Yıldırım’ın marka yüzü olduğu A’bel Çengelköy Evleri’nin daveti sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla keyifli anlara sahne olurken, sunduğu karlı yatırım fırsatlarıyla davetlilerin büyük ilgisini çekti.

A’bel İnşaat, sektördeki ilk projesi olan A’bel Çengelköy Evlerini Feriye Palace’da verdiği davette tanıttı. 4977 m2’lik bir alana kurulan ve üç bloktan oluşan projenin, barındırdığı farklı daire seçeneklerinin, geniş yeşil alanlarının, havuzlarının, otoparkının ve fitness salonunun gösterildiği bir tanıtım filmi ile başlayan gece, markanın yüzü olan Emel Yıldırım’ın açılış konuşması ile devam etti. Yıldırım konuşmasının ardından sahneyi projenin detaylarını anlatması için markanın başarılı mimarları Emre Gürsoy ve Barış Başat’a bıraktı.

Konuşmaların ardından sesi imzası olan, setleri kadar MC performansları ile de büyük ilgi gören Türkiye’nin önde gelen DJ’i, DJ Funky ‘C’’nin müzikleri ile devam eden geceye sanat ve cemiyet hayatının tanınmış simalarından Orhan Gencebay, Erkan Petekkaya, Sinan Akçıl, Fatih Ürek, Helin Avşar, Murat Dalkılıç, Bekir Aksoy, Nazan Şoray, Elif Güvendik, Özge Uluyos, Rüçtü Reçber, Burak Kut gibi isimler katıldı.

Modern, kararlı ve yenilikçi mimarisini iç mekânda kullandığı malzemelerle tamamlayan A’bel Çengelköy Evleri, tasarımında yakaladığı bütünlük kadar sunduğu karlı yatırım fırsatıyla da beğeni topladı.