Her Cumartesi Pazar Saat 19:15`de Star TV`de!
14/08/2013 13:15

ÜNLÜ ÇİFT İLK DEFA EVLİLİK HAKKINDA KONUŞTU!

Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil Star Tv Starlife kameraları tarafından Nişantaşı'nda görüntüledi. Dila Hanım dizisinin güzel oyuncusu ile, uzun süredir ekranlarda göremediğimiz yakışıklı oyuncu Burak Sağyaşar bir süredir birliktelik yaşıyorlar.

Ayaklıgazete.com'un haberine göre ünlü çift Buğra Gülsoy'un da katıldığı bir doğum günü partisinden ayrılırken basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Burak Sağyaşar gazetecilerin "Sizi tekrar ekranlarda görecek miyiz?" sorusunu "Evet ekranlara geri döneceğim ama yeni sezonun başladığı Eylül ayında değil, Ocak ayında." diyerek yanıtladı.

Ünlü çift gazetecilerin "Geçtiğimiz günlerde Yeliz Şar ile Tolga Güleç evlendi, onlar da sizin gibi oyuncu çiftler. Bu görüntüler sizi de evlenmeye özendirmiyor mu?" sorusunu "Bizi sürekli evlilik haberleri ile birlikte yazıyorsunuz ama öyle bir durum yok. İlişkimizi başından beri saklamadık eğer  olursa duyuracağız. Böyle bir şeyi neden istemeyelim? Neden saklayalım?" diyerek yanıtladı.

array(4) {
 ["galleryData"]=>
 object(stdClass)#49 (3) {
  ["content_id"]=>
  string(4) "4303"
  ["section_id"]=>
  string(2) "13"
  ["default_image_url"]=>
  string(112) "http://www.ayakligazete.com/application/admin/assets/media/jqueryFileUploader/server/php/files/bbrk-%2812%29.jpg"
 }
 ["galleryLang"]=>
 NULL
 ["galleryItems"]=>
 array(1) {
  [1]=>
  array(0) {
  }
 }
 ["childModules"]=>
 array(1) {
  [7]=>
  object(stdClass)#54 (2) {
   ["template"]=>
   string(34) "../modules/module_social_share.tpl"
   ["contents"]=>
   NULL
  }
 }
}
 
 
   

  Yapacağınız yorumlardan Ayakligazete.com sorumlu değildir.

Yorumlar
 

DEL MARE


DEL MARE

Gurme212

No Muffin For You