Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

"10 HAFTALIK BEBEĞİMİ KAYBETTİM..."

"10 HAFTALIK BEBEĞİMİ KAYBETTİM..."

"10 HAFTALIK BEBEĞİMİ KAYBETTİM..."

Evlendikten sonra ekranlardan uzak kalan eski manken Ebru Destan İnan, ikinci oğluna hamile kalmadan önce 10 haftalık bebeğini kaybettiğini açıkladı.

Ebru Destan İnan, Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mete Okay İnan’dan iki çocuğu olan Ebru Destan, geçmişte geçirdiği talihsiz hamileliği canlı yayında anlattı.

"DEPRESYONA GİRDİM"
39 yaşındaki eski manken, "Kanamam başlamıştı. Doktora gittim. 10 aylık bebeğimin kalp atışları yoktu. Korkunç bir şey yaşadım. Hemen Çağla’yı aradım. Benimle aynı şeyi yaşamıştı o da. Oturduk, dertleştik. İlk bebeğime hamile kalmaya çalışırken çok uğraştım. Hormon tedavileri, progesteronlar... Bitkisel bir kür hayatımı kurtardı. Sonra yine hamile kaldım. 4-5 ay hamile kalmamanız gerekiyor düşükten sonra. 5 ay sonra şu an 11 aylık olan oğluma hamile kaldım. Bebeğimi kaybettikten sonra depresyona girdim. İlk oğlumu kucağıma çok almıştım, acaba o yüzden mi böyle oldu diye düşündüm. Doktorum alakasız olduğunu söyledi. Doğa sağlıksız olan bütün gebelikleri sonlandırıyor, kız çocuklarını daha çok koruyormuş. Onların düşük olayı daha az oluyormuş. Ben ilk hamileliğimi sakladım. İkinci hamileliğimi sağır sultana duyurdum. Çok hata yaptım. Bebeğimi kaybetmişim, her gören bana ‘kaç haftalık oldu’ diye sordu. O kadar kötü oldum ki" ifadelerini kulandı.