Güncel magazin haber siteniz Ayaklı Gazete

‘1.65’LİK ADAMA AŞIK OLMAM’

Miss Turkey 2015 birincisi Ecem Çırpan, Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel Salt ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı’nın hazırlayıp sunduğu, teve2’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu.

Ecem Çırpan uzun boylu olmanın bir sorun teşkil etmediğini belirterek, “Uzun boylu olmanın avantajları girdiğiniz her ortamda dikkat çekmeniz. Dezavantajı kıyafet açısından olabilir, başka bir dezavantajı yok bence. 2-3 cm’den bir şey olmaz mesela ama benimle birlikte olacak insanın 1.85 ve üzeri olması lazım. 1.65’lik bir adama aşık olmam herhalde” açıklamasında bulundu.

Maruz kaldığı eleştirileri anlatan Çırpan, “İlk seçildiğimde yürüyüşümü eleştirmişlerdi, şimdi modelim. Dişlerime takmışlardı, şimdi yaptırdım. Ben voleybolcuydum, dişime darbe aldım ve yaptırmam gerekiyordu zaten. Bu eleştiriler vesile oldu” dedi.

Ecem Çırpan,”Defile öncesi yediğime içtiğime dikkat ediyorum. 3 aydır spor yapamıyorum ama yürüyüş yapıp hareket halinde olmaya çalışıyorum” ifadelerini kullandı.

Miss Turkey 2015 birincisi, açıklamalarına şu şekilde devam etti:
“Yabancı mankenler dolar bazında kazanıyorlar. Moda haftasındaki defilelerde verilen ücretlerle ilgili yorum yapmayayım”